• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda
  Mladší dorost

  Přátelsky - 6. 3. 2016
  Tvrdá lekce od Dukly JM

  Dukla Jižní Město - Sokol Lipence 13:1 (5:1)


  Šance domácích po rohu. Tentokrát z toho gól ještě nebyl

  Když jsme na podzim hráli s Duklou mistrák na domácím hřišti, prohráli jsme 0:2, ale hra byla poměrně vyrovnaná. Hosté byli jen rychlejší a důraznější před oběma brankami, a proto dali dva góly a my žádný. (více zde) Trenéři se proto domnívali, že přípravný zápas s tímto soupeřem může být užitečný a můžeme bojovat o úspěch.

  To se ale bohužel nestalo. Na umělé trávě na Jižním Městě byla Dukla od prvních okamžiků rychlejší a důraznější o třídu, ne-li o dvě. Naši kluci asi namlsaní vysokým vítězstvím nad Šeberovem (více zde) mysleli, že to půjde samo. Ale ono nešlo.

  Je asi zbytečné popisovat jednotlivé góly Dukly. Obecně platí, že domácí o sobě věděli, rychle nabíhali do volných prostorů a přesně a účinně stříleli. Naši kluci byli všude pozdě a když už se dostali k míči, nepřesnými přihrávkami nebo zpracováním o něj brzy přišli.  Jediný gól se nám podařilo vsítit za stavu 3:0, kdy Michal "Tik" Pokorný vystihl přihrávku soupeře, hned z první poslal do úniku Honzu Halgaše, ten se zbavil obránce a propálil brankáře.

  Ve druhé půli jsme paradoxně měli více šancí než v první, ale ani Honza Halgaš, ani Lukáš Navara nebyli přesní. Střelu Matěje Cuřína nebo Šimona Weisse vychytal brankář.

  Do naší branky to však padalo jako při krupobití. Ať už po kombinačních akcích nebo po střelách z dálky, dva góly padly z penalt.

  Doufejme, že takhle lekce klukům pomůže a na mezinárodní utkání s Marlborough College 20. 3. od 11 hodin budou lépe připraveni.

  Sestava: Kuba Zima (Lukáš Kaplan) - Šimon Weiss, Michal Šlachta, Tomáš Kábele (Jirka Stoy), Michal Pokorný - Vojta Doubek (Kuba Ondruška), Šimon Cikrt (Vlasta Mikoláš), Denis Alijagič, Lukáš Navara - Matěj Cuřín, Honza "Halgy" Halgaš (Kuba Ondruška)
  Branka: Halgaš
  (jkl)