• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda
  Mladší dorost

  6. kolo - 11. 10. 2015
  Více jsme stříleli, ale soupeř byl důraznější

  Sokol Lipence - Dukla Jižní Město 0:2 (0:2)


  Souboj v našem vápně, ale hosté byli nakonec v ofsajdu

  Dorostenci nastoupili proti favorizované Dukle Jižní Město s respektem, protože dokázala dát třeba Běchovicím deset gólů a s Uhříněvsí, od které jsme schytali kotel my, hrála vyrovnaný zápas a prohrála jen 1:2.

  Ale soupeř byl podle trenéra podobně oslaben jako my (prý pět marodů - my tři a jednoho distancovaného), možná i proto se hrál vyrovnaný mač. První šanci jsme dokonce měli my. Sam zachytil výkop brankáře, vyslal kupředu Dandyna Čecha, ten se dostal na vápno, vystřelil, ale míč šel těsně vedle.

  Ve 22. minutě soupeř rychle rozehrál trestňák z hloubi pole, Tik v souboji jeden na jednoho podklouzl a nebyl dostatečně důrazný. Útočník hostí se dostal před brankáře Kubu Zimu a podél něho umístil míč k tyči.

  Ale nevzdávali jsme se. Příležitost vyrovnat měl Denis, ale gólman jeho střelu lapil.

  Potom ale přišla další naše nedůslednost ve vlastním vápně. Jirka Stoy nebyl důrazný při hlavičkování, Kuba Zima při vyboxování míče. A byl z toho druhý gól prakticky zadarmo.

  Do přestávky se ještě hezky nalevo uvolnil Dandyn a mířil na bližší tyč. Brankář byl ale namístě.  Po přestávce pokračoval boj o každý míč. Dostávali jsme se častěji ke střelbě, ale pokusy to byly buď velmi chabé, že s nimi gólman neměl problémy, nebo mířily mimo tři tyče. Například střela Honzy Halgaše z trestňáku šla těsně nad, Dandyn pálil o kousek vedle pravé tyče.

  Na poslední minuty se do útoku vysunul i kapitán Honza Halgaš, ale do šance se nedostal.

  Škoda. Ano, byla tam pozitiva. Například že kapitán dohrál poprvé v sezóně do konce.:-) Že jsme bojovali a snažili se. Ale zápas byl nakonec velmi podobný tomu se Štěrboholy. Mohli jsme dát vedoucí branku, ale dostali dvě laciné.

  Chybí nám důraznější tah na branku a střelec. Ze všech týmů v soutěži jsme nastříleli nejméně gólů. I poslední Suchdol, který je bez bodu, dal o dvě branky víc. (tabulka zde)

  Sestava:Kuba Zima - Petr Bruthans (Jirka Stoy), Tomáš Kábele, Honza Halgaš, Ondra "Tik" Pavel - Šimon Cikrt, Šimon "Sam" Weiss, Dandyn Čech, "Denis" Racca (Bert Slížek) - Matěj Cuřín, Jirka Svoboda, (Vlasta Mikoláš)
  (jkl)