• Rozpis sezóny
  • Tabulky
  • Fotogalerie
  • Články
  • Kontakty
  • Odkazy
  • Víceúčelové hřiště

  •  
    A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípr. St. garda
    Sezóna 2022/2023

    Mužstva TJ Sokol Lipence hrají v těchto soutěžích
    A tým I.B třída, skupina A
    B tým II. třída, skupina A
    Stará garda 2. liga gentlemanů 40+
    Mladší žáci II. třída, skupina D
    Starší přípravka soutěž s označením G3G, 5+1 na dvě hřiště
    Mladší přípravka soutěž s označením H3J, 4+1 na jedno hřiště

    Kompletní rozpis zápasů A a B-týmu na podzim 2022 najdete ZDE. U ostatních týmů ještě pár termínů na hřištích soupeřů chybí.



    A tým
    Mistrovské zápasy
    1. kolo neděle 07.08. 17:00 Lipence - Řeporyje B
    2. kolo sobota 13.08. 17:00 Sokol Řepy – Lipence
    3. kolo neděle 21.08. 17:00 Lipence – Sokol Troja
    4. kolo sobota 28.08. 14:00 Slavoj Podolí B – Lipence
    5. kolo neděle 04.09. 17:00 Lipence – MSM Academy
    6. kolo neděle 11.09. 17:00 Lipence – SK Střešovice B
    7. kolo neděle 18.09. 16:30 Stodůlky – Lipence
    8. kolo neděle 25.09. 16:30 Lipence – Čakovice
    9. kolo neděle 02.10. 15:15 Meteor Praha VIII B– Lipence
    10. kolo neděle 09.10. 16:00 Lipence – Radotín B
    11. kolo neděle 16.10. 15:30 FC Zličín B – Lipence
    12. kolo neděle 23.10. 15:30 Lipence – Písnice
    13. kolo neděle 30.10. 14:30 Bílá Hora – Lipence
    14. kolo neděle 06.11. 14:00 Lipence – ABC Braník B
    15. kolo neděle 13.11. 14:00 Spoje Praha B – Lipence

    B tým
    Přátelské zápasy
    středa 10.08. 18:30 Lipence B - Taverners

    Mistrovské zápasy
    1. kolo úterý 23.08. 18:00 Lipence B - Zbraslav B
    2. kolo pátek 26.08. 20:15 Dukla Praha spolek – Lipence
    3. kolo sobota 03.09. 17:00 Lipence B - Čechie Smíchov
    4. kolo neděle 11.09. 14:30 Modřany B – Lipence
    5. kolo sobota 17.09. 16:30 Lipence B - Točná
    6. kolo sobota 24.09. 16:30 Lochkov – Lipence
    7. kolo sobota 01.10. 16:00 Lipence B - Sparta Košíře
    8. kolo sobota 08.10. 16:00 Lipence B - Nebušice B
    9. kolo sobota 15.10. 15:30 Slivenec B – Lipence
    10. kolo sobota 22.10. 15:30 Lipence B - Suchdol
    11. kolo pátek 28.10. 17:00 SK Střešovice C – Lipence

    Stará garda 40+
    Mistrovské zápasy
    1. kolo 09.-11.09. Řepy - Lipence
    2. kolo středa 14.09. 18:00 Lipence - Zlíchov
    3. kolo pondělí 26.09. 18:00 Meteor Praha VIII - Lipence
    4. kolo středa 28.09. 17:00 Lipence - Řepy
    5. kolo 03.10.-09.10. Zlíchov – Lipence
    6. kolo neděle 16.10. 10:00 Lipence – Meteor Praha VIII

    Mladší žáci
    Mistrovské zápasy
    1. kolo víkend 03.-04.09. Slivenec - Lipence
    2. kolo sobota 10.09. 10:00 Lipence - Suchdol
    3. kolo víkend 17.-18.09. Řepy B - Lipence
    4. kolo sobota 24.09. 10:00 Lipence - Přední Kopanina
    9. kolo středa 28.09. 13:15 SK Střešovice D - Lipence
    5. kolo víkend 01.-02.10. Zličín B - Lipence
    6. kolo neděle 09.10. 10:00 Lipence - Modřany B
    7. kolo víkend 15.-16.10. Bílá Hora - Lipence
    8. kolo víkend 22.-23.10. Lipence - Radotín
    10. kolo sobota 05.11. 14:00 Lipence - Řeporyje
    11. kolo sobota 12.11. 11:45 Lochkov - Lipence

    Starší přípravka
    Mistrovské zápasy
    1. kolo středa 07.09. 17:00 Lipence – SK Zbraslav
    2. kolo neděle 11.09. 17:00 SK Střešovice – Lipence
    3. kolo sobota 17.09. 11:00 Lipence – Spoje Praha
    4. kolo víkend 24.-25.09. Dolní Počernice – Lipence
    5. kolo sobota 01.10. 11:00 Lipence – Union Vršovice
    6. kolo sobota 08.10. 10:00 Lipence – Čechie Uhříněves
    7. kolo víkend 15.-16.10. FC Zličín – Lipence
    8. kolo sobota 22.10. 10:00 Lipence - Kolovraty
    9. kolo víkend 29.-30.10. Dolní Chabry - Lipence
    10. kolo sobota 05.11. 11:00 Lipence - Eugen Link FA
    11. kolo víkend 12.-13.11. Hrdlořezy - Lipence

    Mladší přípravka
    Mistrovské zápasy
    1. kolo víkend 03.-04.09. Zlíchov 1914 - Lipence
    2. kolo neděle 11.09. 14:00 Chuchle Praha – Lipence
    3. kolo sobota 17.09. 09:00 Lipence – Vyšehrad
    4. kolo neděle 25.09. 10:00 Kunratice – Lipence
    5. kolo sobota 01.10. 09:00 Lipence – Loko Vltavín
    6. kolo víkend 08.-09.10. Čechie Smíchov - Lipence
    7. kolo sobota 15.10. 10:00 Lipence - FC Barrandov
    8. kolo pátek 22.10. 17:00 Lochkov - Lipence
    9. kolo pátek 28.10. 10:00 Lipence - Nebušice

    Předpřípravka (školička 2016 a mladší)
    zápasy a turnaje se sjednávají ad hoc