• Rozpis sezóny
  • Tabulky
  • Fotogalerie
  • Články
  • Kontakty
  • Odkazy
  • Víceúčelové hřiště

  •  
    A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípr. St. garda
    Sezóna 2018/2019

    Mužstva TJ Sokol Lipence hrají v těchto soutěžích
    A tým I.A třída, skupina B
    B tým II. třída, skupina A
    Mladší žáci II. třída, skupina D
    Starší přípravka soutěž s označením G3E, 5+1 na dvě hřiště
    Mladší přípravka soutěž s označením H3F, 4+1 na dvě hřiště

    A tým
    Přípravné zápasy
    neděle 29.7. 17:00 Nový Knín - Lipence
    neděle 5.8. 17:00 Lipence vs. zatím neznámý soupeř

    Mistrovské zápasy
    1. kolo 11.-12.8. FK Zlíchov - Lipence
    2.kolo neděle 19.08. 17:00 Lipence - Zbraslav
    3.kolo 25.-26.08. AFK Slivenec - Lipence
    4.kolo 1.-2.09. Lipence - SK Libuš
    5.kolo 8.-9.09. Aritma B - Lipence
    6.kolo 15.-16.09. Lipence - 1999 Praha
    7.kolo 22.-23.09. Olympia Radotín B - Lipence
    8.kolo 28.-30.09. Lipence - ABC Braník B
    9.kolo 6.-7.10. Loko Vltavín B - Lipence
    10.kolo 13.-14.10. Lipence - SK Střešovice
    11.kolo 20.-21.10. Stodůlky - Lipence
    12.kolo 27.-28.10. Nebušice - Lipence
    13.kolo 3.-4.11. Lipence - Dolní Chabry
    14.kolo 10.-11.11. Modřany - Lipence
    15.kolo 17.-18.11. Lipence - FC Zličín

    B tým
    Mistrovské zápasy
    1.kolo 25.-26.08. Lipence "B" - Řeporyje "B"
    2.kolo 1.-2.09. Nebušice "B" - Lipence "B"
    3.kolo 8.-9.09. Lipence "B" - MSM Academy
    4.kolo 15.-16.09. SK Modřany "B" - Lipence "B"
    5.kolo 22.-23.9. Lipence "B" - Chuchle
    6.kolo 28.-30.09. Lochkov - Lipence "B"
    7.kolo 6.-7.10. Lipence "B" - Sparta Košíře
    8.kolo 13.-14.10. Lipence "B" - Sparta Krč
    9.kolo 20.-21.10. AFK Slivenec "B" - Lipence "B"
    10.kolo 27.-28.10. Lipence "B"- Suchdol
    11.kolo 3.-4.11. SK Střešovice "C" - Lipence "B"

    Mladší žáci
    Mistrovské zápasy
    1.kolo 8.-9.09. Dukla Praha dívky - Lipence
    2.kolo 15.-16.09. Lipence - Slovan Bohnice "B"
    3.kolo 22.-23.09. Sokol Řepy "B" - Lipence
    4.kolo 28.-30.09. Lipence - Suchdol
    5.kolo 6.-7.10. TJ Ruzyně - Lipence
    6.kolo 13.-14.10. Lipence - FA Praha
    7.kolo 20.-21.10. Sokol Bílá Hora - Lipence
    8.kolo 27.-28.10. Lipence - Řeporyje
    9.kolo 3.-4.11. Ďáblice "B" - Lipence

    Starší přípravka (2008 a 2009)
    Mistrovské zápasy
    1.kolo 8.-9.09. Lipence - Kolovraty
    2.kolo 15.-16.09. Dukla Praha dívky - Lipence
    3.kolo 22.-23.09. Lipence - SK Hostivař
    4.kolo 28.-30.09. volno Lipence
    5.kolo 6.-7.10. Lipence - FK Újezd nad Lesy
    6.kolo 13.-14.10. SK Ďáblice - Lipence
    7.kolo 20.-21.10. Lipence - Čechie Smíchov
    8.kolo 27.-28.10. Přední Kopanina - Lipence
    9.kolo 3.-4.11. Lipence - Slavoj Vyšehrad
    10.kolo 10.-11.10. Lipence - Union Vršovice
    11.kolo 17.-18.11. Tempo Praha - Lipence

    Mladší přípravka (2010 a 2011)
    Mistrovské zápasy
    1.kolo 8.-9.09. Lipence - Dukla Praha dívky
    2.kolo 15.-16.09. Sportovní akademie Praha - Lipence
    3.kolo 22.-23.09. Lipence - Union Vršovice
    4.kolo 28.-30.09. SK Zbraslav - Lipence
    5.kolo 6.-7.10. Lipence - Přední Kopanina
    6.kolo 13.-14.10. Řepy - Lipence
    7.kolo 20.-21.10. Lipence - CU Bohemians Praha
    8.kolo 27.-28.10. Lipence - 1999 Praha
    9.kolo 3.-4.11. Tempo Praha - Lipence

    Předpřípravka (2012 a mladší)
    zápasy a turnaje se sjednávají ad hoc

    Stará garda
    zápasy a turnaje se sjednávají ad hoc