• Výsledky
    A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
    Klub chystá velké oslavy 90 let fotbalu v Lipencích (25. 3. 2009)

Fotbal v Lipencích oslaví letos své devadesátiny. Vedení klubu Sokol Lipence proto plánuje na sobotu 13. června na svém stadionu fotbalový den pro celou rodinu.

Diváci uvidí řadu exhibičních utkání a jako vyvrcholení souboj týmů sportovních i kulturních osobností vedených Ivanem Haškem a Horstem Sieglem, kteří jsou novými obyvateli Lipenců.

Pro děti budou připraveny atrakce a hry, mj. pod patronací klauna Ronalda McDonalda. Večer vystoupí pod širým nebem skupina Lokomotiva se známým moderátorem Petrem Vondráčkem. V tombole budete moci vyhrát fotbalové dresy podepsané slavnými hráči, fotoaparát Nikon, sud piva a spoustu dalších cen. K vydání se také připravuje almanach mapující historii i současnost lipenecké kopané.

Sledujte stránky www.sokollipence.cz a brzy se dozvíte podrobnosti o programu slavnostního dne i datum vydání almanachu.