• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda
  Mladší dorost

  8. kolo - 25. 10. 2015
  Vyrovnaný zápas opět rozhodl větší důraz soupeře

  Sokol Lipence - Sokol Stodůlky 0:2 (0:1)
  Proti svítivě žlutým Stodůlkám jsme nastoupili s odhodláním získat konečně tři body. Sešla se konečně slušná sestava, Michal Šlachta dokonce přijel z rodinné oslavy prvním ranním autobusem až z Třebíče.

  Dostali jsme se také do první gólové šance Ondra "Marty" Šmejc vyslal kolmicí ve vápně Dandyna Čecha a ten trefil břevno. Míč se odrazil k Šimonu Cikrtovi, ten chtěl pohotově dorazit, ale místo umístěné střely zvolil pumelici a přestřelil.

  Obrana si oproti zápasu v Kyjích držela protihráče celkem pod kontrolou, avšak v 27. minutě se stoper Honza Halgaš pozapomněl trochu vepředu, střední útočník se prosmýkl kolem druhého stopera Tomáše Kábeleho, ale trochu si míč předkopl. Vyběhl na něj brankář Kuba Zima, ale míč nezasáhl. Útočník tak měl volnou cestu do prázdné branky.
  Po změně stran jsme se "na komíny" tlačili před stodůleckou branku, ale vždycky tomu něco scházelo. Především důraz v soupeřově vápně. Vyloženou šanci jako v prvním poločase už jsme neměli. Jen střela Dandyna Čecha šla těsně vedle, trestňák Honzy Halgaše byl příliš do středu branky a gólman s ním neměl potíže.  Naopak jsme museli čelit rychlým výpadům soupeře. Kuba Zima dvakrát skvěle vychytal nejlepšího útočníka hostí a nechal tak zapomenout na své zaváhání u prvního gólu.

  Deset minut před koncem se do útoku vysunul i Honza Halgaš a hráli jsme vabank jen na tři obránce. Risk se ale tentokrát nevyplatil. Čtyři minuty před koncem Stodůlky rychle zaútočily a překonaly Kubu podruhé.
  Celkově si na výkon nemůžeme stěžovat, bohužel se ale rozhoduje ve vápnech - a tam jsme neustále měkčí než soupeři.

  Sestava: Kuba Zima - Jirka Svoboda, (Petr Bruthans), Tomáš Kábele (Michal Šlachta), Honza Halgaš, Ondra "Tik" Pavel - Šimon Weiss, Bert "Viky" Slížek, Dandyn Čech, Šimon Cikrt - Matěj Cuřín, Ondra "Marty" Šmejc, (Tomáš Krycner)
  (jkl)