• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda
  Mladší dorost

  18. kolo - 21. 5. 2016
  S Kyjemi jsme drželi krok jen poločas

  Sokol Lipence - TJ Kyje 1:5 (1:2)


  Honza Halgaš odvrací roh soupeře

  Dorostenci tak úplně nenavázali na dobrý výkon na Dukle Jižní Město a prohráli přesvědčivě 1:5.

  Přitom první půle nebyla úplně zlá. Nebo lépe řečeno možná soupeř nehrál úplně dobře. Dlouho se nedostal k naší brance. Až potom Ondra Šmejc ve vápně nevinně zakopl o soupeře a povalil jeho i sebe a rozhodčí zapískal penaltu. Tu soupeř bezpečně proměnil.

  Pak ale přišly naše minuty. Nejprve Tomáš Krycner v šanci sám proti brankáři z úhlu netrefil dobře míč, pak netrefil bránu Jirka "Deny" Svoboda. Ale v 27. minutě už to přišlo. Matěj Cuřín kopal roh na vzdálenější tyč, tam si naběhl Honza Halgaš a hlavou málem protrhl síť.

  Měli jsme i další náznaky šancí, ke střele se bohužel nedostal Jirka Stoy a "Tikovu" ránu zastavil obránce tělem. Škoda. Kdybychom šli do vedení, mohli hosté znervóznět a zápas se mohl vyvíjet jinak. Anebo kdybychom s vyrovnaným stavem vydrželi do poločasu... Ale bohužel to nevyšlo. Kuba Zima vystartoval proti centru zleva, ale míč nezkrotil a kyjský útočník vrátil míč do sítě.  Druhá půle už se nám ale tolik nepovedla. V úvodu jsme sice měli šanci na vyrovnání, když se Tomáš Krycner prosmýkl přes dva obránce do vápna, ale nedokázal nahrát nabíhajícím kamarádům.

  A tak padaly góly na druhé straně. Obrana najednou nevypadala příliš jistě a nechávala útočníkům hodně volného prostoru.

  V závěru se do útoku vysunul i Honza Halgaš, ale tentokrát hrál příliš staticky a vůbec se neprosadil. Naopak hosté útočili do volného prostoru a můžeme být rádi, že například ještě nedali penaltu a promarnili další šance.


  Druhá penalta soupeře, míč však míří do břevna

  Je to mrzuté, ale tentokrát kluci do utkání nedali všechno jako na Dukle. Zřejmě za to mohla i páteční oslava narozenin, jíž se pár lidí z kádru zúčastnilo a nevypadali zrovna svěže.

  Sestava: Kuba Zima - Matěj Cuřín, Honza Halgaš, Šimon Weiss, Lukáš Navara (Ondra Šmejc) - Tomáš Netolický (Michal Šlachta), Dandyn Čech, Ondra "Tik" Pavel, Jirka "Denis" Svoboda (Kuba Ondruška) - Tomáš Krycner, Jirka Stoy (Vlasta Mikoláš)
  Branka: Halgaš
  (jkl)