• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Články
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St.přípr. Ml.přípr. Předpřípravka St.garda
  9. kolo - 5. 11. 2017
  Ani dvojí vedení nestačilo

  SK Dolní Chabry - Sokol Lipence 6:2 (3:2)  Na druhý konec Prahy jsme rozhodně nejeli v roli favorita. Přesto jsme se dvakrát dostali do vedení.

  Nejprve ve 14. minutě Lukáš Navara pěkně našel rozběhnutého Tomáše Krycnera, ten se rychle dostal za obranu a krásně přehodil vybíhajícího brankáře. Za čtvrt hodiny domácí srovnali také po rychlé akci a prudké střele, na níž Michal Šlachta pomalu nestihl zvednout ruce.

  Utkání bylo ale stále vyrovnané. Tlačili jsme se na půlku Chaber a Šimon Cikrt měl dokonce další stoprocentní šanci, když se přes tři hráče proháčkoval do vápna, ale tváří v tvář brankáři nedokázal usměrnit míč lépe než do jeho nohy.

  Za chvíli na to ale Šimon Weiss z autu našel Vojtu Doubka a ten se přesně řídil heslem "Když nevíš co s míčem, vystřel." Trefil se náramně do vzdálenějšího koutu branky, malý brankář soupeře nemohl na tuto parádu dosáhnout.

  Jenže závěr poločasu jsme si nepohlídali. Chyběly tři minuty do přestávky a domácí srovnali a minutu před hvizdem dokonce otočili skóre na 3:2.  Ve druhém poločase už jsme nebyli tak aktivní. Kdyby Chabry místo gólmana zapíchli mezi tři tyče vidle, asi bychom to ani nezjistili. Párkrát jsme se sice na dostřel branky dostali, kopali jsme tři rohy, ale branku domácích jsme neohrozili.

  Na druhé straně jsme ale aspoň drželi soupeře na distanc od naší branky. A když už něco náhodou prošlo, chytil to bez problémů Michal Šlachta.

  Chybělo šest minut do konce a stále to bylo o gól. Stoper Honza Halgaš se vysunul dopředu ve snaze vyrovnat stav zápasu a získat bod.

  Jenže stal se pravý opak. Chaberští hráči za šest minut dokázali vstřelit tři góly a udělali z výsledku debakl.

  Je to škoda. Domácí trenér náš tým pochválil a říkal, že rozhodně jeho tým už hrál proti slabším mužstvům v soutěži. Co je to ale platné, když na našem bodovém kontě je pořád nula.

  Sestava: Šlachta - Šmejc, Halgaš, Mikoláš, Bruthans - Krycner, Doubek (Kadlec), Cikrt, Weiss (Kobranov), Netolický (Ondruška) - Navara
  Branky: Krycner, Doubek
  (jkl)