• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Články
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St.přípr. Ml.přípr. Předpřípravka St.garda
  3. kolo - 24. 9. 2017
  Opět vyšel druhý poločas, ale ten první stál za...

  Sokol Kolovraty - Sokol Lipence 4:1 (3:0)  Dorost vyjel do Kolovrat a do brány musel poprvé Michal Šlachta. Zápas mu ale vyšel, za žádný z obdržených gólů nemůže. Naopak byl oporou zadních řad a jistotou při přihrávkách obránců zpět. Asi jsme našli nového gólmana... :-)

  Zápas byl od počátku velmi vyrovnaný, bojovalo se ale hlavně mezi šestnáctkami. Bohužel naší záložní řadě se moc nedařilo rozdávat balóny, naopak je dost lacino ztrácela a nezásobovala útočníky přihrávkami.

  A tak vlastně padly všechny tři úvodní góly. Ztráta ve středu pole, rychlý útok domácích, bohužel někdy ještě znásobený o minelu v zadních řadách - a střela do odkryté části branky.

  My jsme se ke střele dostali jen dvakrát. Jednou utekl Lukáš Navara, který ale po zranění nemůže hrát naplno a v podstatě na hřišti jen stínuje, ale jeho pokus mířil do brankáře. A podruhé po trestňáku z hloubi pole: k míči se dostal Honza Halgaš, ale možná byl sám překvapen, že je skoro sám před gólmanem a jeho střela byla nedůrazná.  Po změně stran to ale z naší strany byl úplně jiný výkon. Rozehrála se hlavně středová dvojice Dandyn Čech - Šimon Weiss. A krajní záložníci Tomáš Netolický a Vojta Doubek se přestali stahovat ke středu, dobře roztahovali hru - a zlepšení bylo jasně vidět.

  Najednou jsme Kolovraty pořádně nepustili do hry a Michal Šlachta se v brance pomalu nudil. Měli jsme i šance. Honza Halgaš i Dandyn Čech hlavičkovali v nadějných pozicích, ale domác brankář byl na místě. Dobře střílel i Vojta Doubek, ale gólman si pro jeho pokus do růžku došel. Tomáš Netolický hlavičkoval nad branku, Šimon Weiss také...

  Kopali jsme snad deset rohů a až se konečně jeden ujmul. Vojta nacentroval, míč dopadl až před Šimona a ten nechytatelnou střelou pod břevno snížil.

  Bohužel hned z protiútoku Kolovraty opět zvýšily náskok, když nenápadná střela šla do protipohybu Michala Šlachty. Kluci se ještě snažili výsledek zkorigovat, ale už to bohužel nevyšlo.

  Škoda, za druhý poločas by si tým bodík zasloužil. Hraje se však 90 minut a my jsme těch prvních 45 trochu prolajdali. Nebyli jsme dostatečně důrazní a ztráceli jsme ohromné množství míčů a dávali je soupeři zadarmo. Když se tohoto zlozvyku zbavíme, bude to jistě lepší.

  Sestava: Šlachta - Šmejc (Ondruška), Nový, Mikoláš, Kadlec (Dražan) - Doubek, Čech, Weiss, Netolický - Navara (Ruda), Halgaš
  Branka: Weiss
  (jkl)