C tým

6. kolo - 13. 10. 2012
    Céčko po přestávce otočilo výsledek

Sokol Lipence C - Bohnice C 3:1 (0:1)

Do utkání jsme nastupovali trochu uspokojeni, že nejtěžší soupeře naší skupiny máme za sebou. Ale bohničtí hráči se ukázali jako silný protivník. Trpělivou kombinací se dostávali na dostřel naší branky. V 10. minutě po naší ztrátě míče na vlastní polovině a nedůrazu přišlo jejich vedení.

Domácí se ale nevzdali. Záloha posouvala útočné duo do solidních šancí. Jarda Řezník mohl skórovat po vtipném přenechání míče Martinem Barvou, Vašek Cipra se ocitl v dobré střelecké pozici po akci stejného hráče, opět Jarda Řezník dvakrát nebezpečně zahrozil při zakončení v malém vápně. Ale do šaten se odcházelo za stavu 0:1.

Od začátku 2. půle jsme převzali otěže mače do vlastních rukou. Dobré míče Michala Vrby a Vaška Cipry nacházely naše útočníky. Nejprve Barva vyrovnal, potom Řezník obešel brankáře a z těžkého úhlu "opírací" nohou zasunul. Třetí gól připojil mazácky Martin Barva - soupeř mu po zmatcích nahrál na velké vápno a Martin už si věděl rady.

Soupeř ale hrozil až do konce zápasu - nastřelil břevno a měl další šance. Za dobrý týmový výkon jsme si vítězství zasloužili. Pochválíme brankáře a celou obranu za odpovědnost, zápas okořenila řada pěkných nahrávek ze zálohy, očekávaná produktivita obou útočníků je více než příjemná. Zápas byl napínavý až do konce, čemuž přispěl i silný "klandrovní hukot".

Sestava: Havlíček - Bernklau Pavel, Šindelář, Pokorný (Karas), Menšík (Cimler) - Petreje, Vladyka, Vrba, Cipra - Barva, Řezník (Milovanovič)
    Branky: Barva 2, Řezník