• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A-tým B-tým Starší přípravka Mladší přípravka Školička Stará garda

  22. kolo - 4. 6. 2022
  Béčko uzavřelo sezónu prachbídným výkonem

  Sokol Lipence B - SK Střešovice C 1:5 (1:2)


  Michal Doubek hlavičkuje, ale nebezpečí pro střešovickou branku z toho nebylo

  Lipenecký B-tým nezakončil sezónu vůbec dobře. Výkon byl plný nepřesností a nevynucených chyb, chyběl také týmový duch. Hráč se spíš hádali mezi sebou, než aby se povzbudili. Přitom sestava byla kompletní, naopak bylo více hráčů než místo na hřišti a na lavičce. Navíc soupeř je více zvyklý na malou umělku, před zápasem ještě zapršelo, takže všechno mělo hrát do karet nám. Ale opak byl pravdou.

  Do vedení šel soupeř. Uprostřed hřiště jsme špatně pokryli středního záložníka, tak se vydal kolmo k brance a po 30metrovém sólu mezi našimi přihlížejícími hráči umístil míč přesně k tyči.

  Vyrovnal Matt Winters, který už se nedokázal dívat na bezzubost v útoku, vyrazil z místa stopera dopředu a nezvykle pravačkou prudkou ranou trefil také hezky k tyči. Byl to jediná rána na branku z naší strany v první poločase. Místo abychom se snažili využít vlhkého trávníku, přihrávali jsme do aleluja nebo stříleli daleko od tří tyčí.


  Špatně kopnutý trestňák, Dennis Slaman mířil přesně doprostřed zdi

  I druhý gól do naší sítě před přestávkou padl po nedůrazu uprostřed pole. Tělnatý kapitán Střešovic přešel přes tři hráče a poradil si i s vybíhajícím brankářem Davide Racciardim.

  Po změně stran místo úvodního náporu přišel nešťastný pád Michala Doubka a nucené střídaní kvůli naraženému (snad nikoli zlomenému) zápěstí.

  Naše pokusy o útok byly dále nepřesné, ztráceli jsme zbytečně a nevynuceně míč a hosté útočili do otevřené obrany. Při jednom takovém Matt Winters na poslední chvíli vypíchl míč útočníkovi a odehrál na roh, ale rozhodčí zapískal penaltu. Střešovický útočník ale předvedl čin hodný ceny fair-play. Přiznal se, že faulován nebyl a penalta byla odvolána. Jenže z rohu hosté stejně navýšili vedení. Hlavička střešovického hráče prošla Davide Ricciardimu pod tělem do sítě.


  Krásná hlavička Martina Halgaše mířila do branky, ale gólman zázračně vyrazil na čáře

  Obraz hry zůstal až do konce stejný. Upachtěná snaha našich hráčů s mnoha nepřesnostmi a nedorazy, poté rychlý brejk soupeře a takřka vždy přesné zakončení.

  Gólově vypadala jen hlavička Martina Halgaše po rohu Cyrille Piteaua. Martin krásně vyskočil a prudce hlavičkoval, ale gólman zázračně vyrazil na čáře.


  Nebezpečně vypadala i polostřela polocentr Richarda Mareše, ale míč jen prosvištěl pokutovým územím

  Béčko tak skončilo třetí od konce s třetím nejhorším útokem a nejhorší obranou (společně s Točnou). Máme co zlepšovat.

  Sestava: Ricciardi - J.Halgaš (46. Gross), M.Halgaš, Winters, M.Doubek (48. Ivetič) - Ginnane (46. Barva) - Mareš (71. V.Kábele), Piteau (64. Fasanya), Mba Ndong, Daniel Čech - Slaman
  Branka: Winters
  (jkl)