A tým B tým Žáci Starší přípr. Mladší přípr. Předpřípr. Stará garda

22. kolo - 2. 6. 2019
    Hra nahoru dolů nakonec skončila remízou

Sokol Lipence B - SK Střešovice C 1:1 (0:1)

Jirka "Háza" Havlíček likviduje nebezpečný centr soupeře

Při vědomí toho, že už bychom neměli sestoupit, protože poměr zápasů v minitabulce Lipenců, Lochkova a Nebušic hrál v náš prospěch, jsme se v krásném počasí pustili do druhého týmu tabulky. Bylo však znát, že naše sestava spolu hraje v tomto složení vůbec poprvé. Hlavně v první půli jsme si nedokázali vůbec přihrát a trenéři při pohledu na svůj tým nemohli věřit svých očím. Posily z áčka byly trochu z formy, nikdo nebyl schopen hru uklidnit a režírovat.

Vcelku nezáživná první půle už mířila k závěru, když jsme ztratili míč uprostřed hřiště, hosté podnikli rychlý výpad a střelec se trefoval už do poloprázdné svatyně.

Po přestávce hra přece jen změnila. Ujali jsme se iniciativy a na střešovickou branku se začal valit jeden útok za druhým. Přitom jsme si ale pořád museli dávat pozor na to, aby hosté neudeřili do otevřenější obrany. Snahu přidat druhý gól pořád měli.

Velkou šanci na vyrovnání měl Dominik Šalamoun, ale přestřelil. Nakonec jsme vyrovnávacího gólu přece jen dočkali. Akce začala u Honzy "Soba" Svobody. Ten vybojoval míč ještě na půli soupeře, poslal do křídla Pepu Vladyku a jeho prudký centr dorazil do sítě z malého vápna Venca Jankovský.

Poslední čtvrthodinu se hrálo trochu vabank, šance na jedné straně střídala šanci na druhé straně. Ještě v poslední minutě hosté kopali trestňák z cca 22 metrů, ale neproměnili ho a B-tým se najisto zachránil.

Sestava: Havlíček - Kerbach, Melich, J. Halgaš, Zacha - Winters, Vokurka, Šalamoun, Týč - Jankovský, J. Vladyka
    Střídali: March, Barva, J. Svoboda,
    Branka: Jankovský