• Výsledky
    A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
    B tým - III. třída, oddělení A

Béčko prohádalo zápas (16.4.2005)
    11. kolo:
    Sokol Lipence B - SK Střešovice C 0:1 (0:1)
    fotogalerie zde

B tým v zápase s posledním týmem soutěže vsadil na špatnou kartu. Místo toho, aby se soustředil na hru, většina hráčů se věnovala diskusím a hádkách se soupeřem, s rozhodčím i mezi sebou. Rozhodčí Vlček byl, pravda, velmi slabý, ale zápas nám neprohrál. Ten jsme si prohráli sami.

V prvním poločase byl fotbal nekoukatelný. "S fotbalem to nemělo nic společného," řekl dlouholetý hráč a pozdější předseda Sokola Michal Hájek st., který utkání sledoval. Soupeř měl několik šancí. Jednou turecký útočník z malého vápna přestřelil branku, podruhé trefil tyč. Ale ani to nebylo našim hráčům varováním. A tak tři minuty před přestávkou přišel trest. Rychlá akce po pravém křídle a křížná střela přinesla Střešovicím vedení.

Druhý poločas "na komíny" byl z naší strany přece jen o něco lepší. Úspěch to ale nepřineslo. Přitom Vítek Mázdra šel opět dvakrát sám na brankáře, ale další Turek ve střešovickém dresu jeho šance vychytal. Navíc se nechal vyloučit Činovec, který byl v hádání a nadávkách po celý zápas přeborníkem a z první půle už měl žlutou kartu. Když soupeři, který si stavěl míč na trestňák, ukopl míč, rozhodčí to nervově nevydržel a sáhl pro červenou.

A když se tři minuty před koncem netrefil z deseti metrů ani Pavel Přibyl, šli lipenečtí hráčí do kabin se svěšenými hlavami. Ostuda byla dokonána.

Kerbach - Pavel Bernklau, Šindelář, Činovec, Havlíček (46. Vejvoda) - Kábele (80. Petr Bernklau), Petr Císařovský, Procházka, Šubrt (46. Hájek) - Mázdra, Přibyl

1. Čechie Smíchov 29:14 26
    2. Bílá Hora B 34:18 24