A tým

25. kolo - 11. 5. 2019
    Šance byly, ale opět jsme zůstali bez bodu

SK Střešovice - Sokol Lipence 4:1 (2:0)

Opět s oslabeným kádrem jsme zavítali na zelený pažit SK Střešovice 1911. Skoro půl hodiny jsme drželi bezbrankový stav, ale pak brankář Jirak "Háza" Havlíček fauloval útočníka domácích a kopala se penalta. "Jen jsem se o ně otřel, ale spadl jako podťatý," prohlásil po zápase Háza. Střešovický střelec pokutový kop bezpečně proměnil.

Pak jsme měli velkou šanci na vyrovnání, ale nepovedlo se. Minutu před poločasovou přestávkou Ivan Hašek nešťastně hrál míč zpět na Pepu Vladyku, ale soupeř přihrávku vystihl, šel sám a nedal Házovi šanci.

Když krátce po zahájení druhé půle domácí zvýšili na 3:0, zdálo se, že už není o co hrát. Naději ale vzkřísil Pavel "Krejzy" Krejzar dalekonosnou střelou a snížil na 3:1. Probudili jsme se a měli další dvě velké šance.

Jenže střešovický gólman už za svá záda další míč nepustil. Naopak chvilku před koncem Háza inkasoval počtvrté.

Sestava: Havlíček - Šalamoun, Krejzar, J.Vladyka, Zacha, Cikrt, Hašek, Šedivý, Vokurka (59. Long), Witberger, Jankovský, Branka: Krejzar