• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  A tým

  Příprava - 15. 8. 2015
  Generálka, která se moc nepovedla

  Sokol Lipence - SK Nový Knín 2:5 (0:3)

  Souboj před naší brankou v 1. poločase, gól z toho tentokrát nebyl (omluvte kvalitu, foceno mobilem)

  Předpovídaná bouřka se nedostavila, takže se opět hrálo v hrozném horku. Nedostavila se také půlka základní sestavy áčka (Chroustovský, Šedivý, Rak, Cikrt, R. Poul), takže to byla jedna stinná stránka posledního přípravného zápasu před zahájením mistrovské soutěže. A tou druhou byl výkon našeho týmu.

  Hráči Nového Knína byli od počátku lepším týmem. Nabíhali si do volných prostorů, lépe si nahrávali. První gól dali po dvaceti minutách. Pravý obránce Pavel Vodrážka se vydal dopředu, ale míč získal soupeř a střední záložník okamžitě uvolnil nabíhající levé křídlo. Ten si užil volného místa, pelášil k brance a přesným pasem našel nabíhajícího spoluhráče. Ten se dostal před bránícího Vláďu Halgaše a procedil Tomáše "Nelidu" Poula.

  Druhý gól jsme hostům vlastně darovali. Petr Stauch, který už v té době hrál s naraženými žebry, místo razantního odkopu volil malou domů hlavičkou. Přihrávka však byla pomalá, zmocnil se jí novoknínský útočník, přihrál před volnou brankou a bylo vymalováno.  Třetí gól krátce před přestávkou se ale soupeři povedl na jedničku. Po centru z pravého křídla se míč snášel k útočníkovi, který stál nepochopitelně sám na malém vápně. A s ničím se nemazlil. Zády k brance vystřihnul parádní nůžky a trefil se přímo do šibenice. Škoda, že nemáme kamery...

  Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. První housle hráli stále hosté. Po sedmi minutách prošel jejich útočník lehce obranou, Nelida vyběhl, ale bohužel soupeře srazil. Po penaltě už to bylo 0:4.

  Tomáš Poul překonán, hosté vedou po penaltě už 0:4 (omluvte kvalitu, foceno mobilem)

  A aby toho nebylo dost, prosadili se hráči Nového Knína důrazem i chystrostí popáté. Poté trochu zvolnili a přestali proměňovat šance. Naši borci zápas naštěstí úplně nevypustili a Dominik Šalamoun se prosadil po centru zprava, když využil zaváhání novoknínského brankáře (možná byl oslněn sluníčkem). A chvíli před koncem zkorigoval na třígólovou porážku pěkným gólem Pavel Vodrážka. Přiběhl do vápna posílit své kolegy při závěrečném náporu a z voleje napálil míč levačkou do pravé šibenice.

  Takže žádná sláva. Před ostrým startem příští sobotu v 11 hodin v Modřanech má trenérská dvojice H+H o čem přemýšlet.

  Sestava: T. Poul - Vodrážka, Krejzar, V. Halgaš, Stauch (Kerbach ml.) - Antoš, Hašek, Vokurka, Witberger (Melich) - Šalamoun, Venglář
  Branky: Šalamoun, Vodrážka
  (jkl)

  Soupeř píše o utkání zde.